Parfém Calvin Klein CK One Summer 2021 – EDT 100 ml

  • Parfém Calvin Klein CK One Summer 2021 – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Citrusová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Calvin Klein CK One Summer 2021 – EDT 100 ml

Limitovaná letní edice CK One Summer pro rok 2021 je citrónově-aromatická vůně pro muže i ženy s ovocnými a dřevitými podtóny. Otevírá se směsí citrusových grapefruitů, sladkých vodních tónů a citronů, následovaných zářivými tóny srdce rebarbory, melounu a eukalyptu. Uzavírá se tóny ambroxanu, dřeva a broskví. Láhev s vůní CK One Summer 2021 je s odvážným, hyper-nasyceným designem. Vyznačuje se zářivými odstíny modré a zelené, inspirované chladným stříkáním v bazénu.

Složení parfému

Hlava

voda, citrón, grapefruit

Srdce

vodní meloun, eukalyptus, rebarbora

Základ

dřevo, broskev, ambraxan 

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Calvin Klein CK One Summer 2021 – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Calvin Klein CK One Summer 2021 – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Calvin Klein CK One Summer 2021 – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Calvin Klein. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Calvin Klein

Pokud chcete koupit originální parfém Calvin Klein online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Calvin Klein CK One Summer 2021 – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář