Parfém Calvin Klein Euphoria Blush – EDP 100 ml

  • Parfém Calvin Klein Euphoria Blush – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Calvin Klein Euphoria Blush – EDP 100 ml

Dámská parfémová voda Euphoria Blush od značky Calvin Klein je vůní gurmánů. Vyvinuli ji parfémisté Jean-Marc Chaillan a Yves Cassar. Jedná se o svěží a opojnou ovocnou květinovou vůni se smyslnými nuancemi v pozadí. Tváří kampaně je model Mica Argañaraz.
Novinka roku 2020.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, ostružina, malina, růžový pepř

Srdce

růže, jasmín, orchidej

Základ

jantar, čokoláda, kašmírové dřevo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Calvin Klein Euphoria Blush – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Calvin Klein Euphoria Blush – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Calvin Klein Euphoria Blush – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Calvin Klein. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Calvin Klein

Pokud chcete koupit originální parfém Calvin Klein online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Calvin Klein Euphoria Blush – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář