Parfém Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml

  • Parfém Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml,
  • vůně pro ženy (Ovocná – 212 VIP Rosé Red),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml

Parfémová voda 212 VIP Rosé Red je smyslnou limitovanou edicí od Caroliny Herrery. Její kompozice je neobyčejně skvělá, Hlavu otevírají tóny likéru, maliny a rajčete. Srdce rozkvétá díky bulharské růži a dále v něm nalezneme i tóny tiramisu a koření. Základ tvoří kombinace pižma, pačuli a dřevitých tónů.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

likér, malina, rajče

Srdce

koření, tiramisu, růže

Základ

pižmo, pačuli, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Carolina Herrera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Carolina Herrera

Pokud chcete koupit originální parfém Carolina Herrera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář