Parfém Carolina Herrera Bad Boy – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Carolina Herrera Bad Boy – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Orientální – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Carolina Herrera Bad Boy – EDT – TESTER 100 ml

Bad Boy od značky Carolina Herrera je orientálně-kořeněná vůně pro muže. Hlava obsahuje svěží bergamot, bílý a černý pepř. V srdci se ukrývá cedr a šalvěj. Kompozici uzavírá kakao, ambrové dřevo a fazole tonka.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

bergamot, černý pepř, bílý pepř

Srdce

cedr, šalvěj

Základ

fazole tonka, kakao, ambrové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Carolina Herrera Bad Boy – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Carolina Herrera Bad Boy – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Carolina Herrera Bad Boy – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Carolina Herrera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Carolina Herrera

Pokud chcete koupit originální parfém Carolina Herrera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Carolina Herrera Bad Boy – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář