Parfém Carolina Herrera Good Girl Supreme – EDP 50 ml

  • Parfém Carolina Herrera Good Girl Supreme – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Carolina Herrera Good Girl Supreme – EDP 50 ml

Good Girl Suprême porušuje všechna pravidla týkající se parfémů a objevuje novou dokonale vyváženou vůni. Šťavnaté lesní plody postupují do intenzivního egyptského jasmínu, zatímco krémová fazole Tonka a šumivý vetiver dodávají finální receptuře moderní nádech. Tuto perfektní parfémovanou vodu si na sebe můžete dát kdykoli, protože se hodí ke každé příležitosti.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

lesní ovoce, egyptský jasmín

Srdce

fazole tonka, tuberóza

Základ

vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Carolina Herrera Good Girl Supreme – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Carolina Herrera Good Girl Supreme – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Carolina Herrera Good Girl Supreme – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Carolina Herrera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Carolina Herrera

Pokud chcete koupit originální parfém Carolina Herrera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Carolina Herrera Good Girl Supreme – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář