Parfém Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml

  • Parfém Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml

Very Good Girl je ovocně-květinová vůně. Aromatická cesta začíná pikantním rybízem, který je perfektně kombinován s exotickým liči. Nyní vstupují do hry jedinečné a přesto nikdy zcela průhledné vlastnosti růže. Jako jedna z nejdůležitějších surovin v historii parfémů prochází nesčetnými interpretacemi. Very Good Girl je všeobjímající a svůdná, její nezaměnitelná vůně je vždy trumfem v ruce.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

rybíz, liči

Srdce

růže

Základ

vanilka, vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Carolina Herrera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Carolina Herrera

Pokud chcete koupit originální parfém Carolina Herrera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář