Parfém Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml

  • Parfém Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml

Jemná a smyslná interpretace COCO MADEMOISELLE navržená k nošení v noci. Tato jemná květinová a dřevitá vůně, kterou vytvořil Olivier Polge, oslavuje smyslnost noci se zahalujícími tóny bílého pižma osvětlenými jemnými jasmínovými absolutními tóny a růžovým akordem.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.
 

Složení parfému

Hlava

mandarinka

Srdce

růže, jasmín

Základ

pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Chanel. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Chanel

Pokud chcete koupit originální parfém Chanel online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář