Parfém Chanel No. 5 – EDP (náplň) 60 ml

  • Parfém Chanel No. 5 – EDP (náplň) 60 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Chanel No. 5 – EDP (náplň) 60 ml

Tento parfém je převedením příběhu o lásce a vášni do jedinečné vůně. Už nebudete toužit po ničem jiném, takovou magnetickou přitažlivost má parfém s vůní santalového dřeva, jasmínu a vetiveru. Chanel No. 5 má magickou moc zahalit ženu do elegance a rafinovanosti. Kdykoli nosí tento symbol ženskosti, vyjadřuje tím svůdný okamžik. Zřejmě nejslavnější parfém, byl zařazen do síně slávy FiFi roku 1987.
Vůně byla uvedena na trh v roce 1921.

Složení parfému

Hlava

nerol z květu hořkého pomeranče, ylang-ylang, aldehyd

Srdce

jasmín, májová růže

Základ

santalové dřevo, vetiver, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Chanel No. 5 – EDP (náplň) 60 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Chanel No. 5 – EDP (náplň) 60 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Chanel No. 5 – EDP (náplň) 60 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Chanel. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Chanel

Pokud chcete koupit originální parfém Chanel online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Chanel No. 5 – EDP (náplň) 60 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář