Parfém Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml

  • Parfém Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml,
  • vůně pro ženy (Orientální – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml

Přej si něco! Padá hvězda! Již staří Řekové věřili, že diamanty jsou hvězdný prach, který spadl na zem. V duchu tohoto mýtu Chopard vytvořil tuto parfémovanou vodu. Vůně pro ženy, které se obklopují romantikou a mystikou. Nenechte si ji ujít a využijte ji při jakékoli příležitosti.

Složení parfému

Hlava

okvětní lístky akácie

Srdce

růžový kozí list

Základ

černé fialky

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Chopard. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Chopard

Pokud chcete koupit originální parfém Chopard online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář