Parfém Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml

  • Parfém Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml

Eau So Beautiful je ovocně-květinová vůně pro ženy. Tato ženská vůně byla vytvořena s tóny lesních jahod, šťavnatého pomela a listů fialek, které se mísí do bílé kytice jasmínu, gardénie, konvalinky a magnólie před smyslnou a suchou úpravou santalového dřeva, vanilky a pižma.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

pomelo, lesní jahoda, listy fialek

Srdce

magnólie, gardénie, konvalinka, jasmín

Základ

vanilka, pižmo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Christina Aguilera. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Christina Aguilera

Pokud chcete koupit originální parfém Christina Aguilera online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář