Parfém Coach Coach Dreams – EDP 90 ml

  • Parfém Coach Coach Dreams – EDP 90 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Coach Coach Dreams – EDP 90 ml

Coach Dreams je květinová vůně pro ženy. S každou kapkou se vám budou plnit vaše sny. Kompozici otevírá hořký pomeranč a šťavnatá hruška. Srdce zahřeje gardénie a rozkvetlý květ kaktusu. A nakonec si užijete ambroxan a dřevité tóny. Zahalte se do této vůně také vy. Vůně byla uvedena na trh v lednu 2020. 

Složení parfému

Hlava
ovoce, hruška, hořký pomeranč
Srdce
gardénie, květ kaktusu
Základ
ambroxan, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Coach Coach Dreams – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Coach Coach Dreams – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Coach Coach Dreams – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Coach. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Coach

Pokud chcete koupit originální parfém Coach online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Coach Coach Dreams – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář