Parfém Coach Floral Blush – EDP – TESTER 90 ml

  • Parfém Coach Floral Blush – EDP – TESTER 90 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Coach Floral Blush – EDP – TESTER 90 ml

Coach Floral Blush je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Hlava se skládá z grepu a bobulí goji. V srdci ucítíte šťavnatou broskev a pivoňku. V základu se rozvoní kombinace pižma a bílého dřeva.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

bobule goji, grep

Srdce

pivoňka, broskev

Základ

bílé dřevo, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Coach Floral Blush – EDP – TESTER 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Coach Floral Blush – EDP – TESTER 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Coach Floral Blush – EDP – TESTER 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Coach. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Coach

Pokud chcete koupit originální parfém Coach online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Coach Floral Blush – EDP – TESTER 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář