Parfém Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml

  • Parfém Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml

Ostrov Jáva v Indonésii je jedním z nejoblíbenějších tropických cílů Oliviera Creeda. Vetiver Geranium přináší do života vetiver, který zdobí horské zvlněné kopce rodné krajiny a spojuje smyslnou, uklidňující esenci pelargonie a vytváří zářivý džus. Ručně vybrané jablko Granny Smith, bergamot a citron dělají elegantní debut, zatímco teplá skořice a růže vedou k vydatnému pačuli, cedru a jantaru. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

Složení parfému

Hlava

Granny Smith jablko, bergamot, citron

Srdce

skořice, pelargonie, růže

Základ

cedr, vetiver, pižmo, jantar, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Creed. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Creed

Pokud chcete koupit originální parfém Creed online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář