Parfém Creed Aventus Cologne – EDP 2,5 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Creed Aventus Cologne – EDP 2,5 ml – vzorek s rozprašovačem,
  • vůně pro muže (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Creed Aventus Cologne – EDP 2,5 ml – vzorek s rozprašovačem

Aventus Cologne je luxusní aromaticko-ovocná vůně pro muže. Hlava obsahuje zázvor, mandarinku a jemné tóny růžového pepře. V srdci ucítíte kombinaci pačuli, santalového dřeva a vetiveru. Kompozici uzavírá pižmo, sturač, bříza a fazole tonka.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

zázvor, mandarinka, růžový pepř

Srdce

pačuli, santalové dřevo, vetiver

Základ

pižmo, sturač, bříza, fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Creed Aventus Cologne – EDP 2,5 ml – vzorek s rozprašovačem

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Creed Aventus Cologne – EDP 2,5 ml – vzorek s rozprašovačem. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Creed Aventus Cologne – EDP 2,5 ml – vzorek s rozprašovačem v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Creed. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Creed

Pokud chcete koupit originální parfém Creed online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Creed Aventus Cologne – EDP 2,5 ml – vzorek s rozprašovačem se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář