Parfém Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml

  • Parfém Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml,
  • vůně pro ženy (Chyprová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml

Tato chyprově-ovocná vůně od značky Creed dostala název Aventus For Her. Vznikla v roce 2016 a je určena pro všechny výjimečné ženy, které milují výjimečné vůně. Kombinuje v sobě ovoce, koření a květiny.

Složení parfému

Hlava

fialka, růžový pepř, citron, bergamot, pačuli, zelené jablko

Srdce

styrax, pižmo, růže, santalové dřevo

Základ

ambra, ylang-ylang, šeřík, černý rybíz, broskev

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Creed. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Creed

Pokud chcete koupit originální parfém Creed online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář