Parfém Creed Himalaya – EDP 100 ml

  • Parfém Creed Himalaya – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Creed Himalaya – EDP 100 ml

Himalaya je luxusní orientálně-dřevitá vůně pro muže. Svěží hlava obsahuje kombinaci citrusů a srdce tvoří aromatické santalové dřevo. Kompozici uzavírá pižmo, šedá ambra a cedr.
Na trh byla uvedena v roce 2002.

Složení parfému

Hlava

grep, sicilský citron, kalabrijský bergamot

Srdce

santalové dřevo

Základ

pižmo, šedá ambra, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Creed Himalaya – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Creed Himalaya – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Creed Himalaya – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Creed. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Creed

Pokud chcete koupit originální parfém Creed online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Creed Himalaya – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář