Parfém David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml

  • Parfém David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml,
  • vůně pro muže (Bold Instinct – ),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml

Nová vůně David Beckham Bold Insinct je projevem odvážného mužského instinktu, který se získává a vyvíjí zkušenostmi.Charismatická vůně mísí směs kouřových, zemitých nót whiskey spolu s kořením a dřevitými tóny. Pro muže, kteří věcí, co chtějí.

Složení parfému

Hlava

rašelinové akordy, ananas, vavřínové listy

Srdce

kardamom, muškátový oříšek, skořice

Základ

pačuli, akordy Amber dřeva, pižmové akordy

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém David Beckham. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy David Beckham

Pokud chcete koupit originální parfém David Beckham online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář