Parfém Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Man – EDT 1 ml – odstřik

  • Parfém Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Man – EDT 1 ml – odstřik,
  • vůně pro muže (Citrusová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Man – EDT 1 ml – odstřik

Davidoff Cool Water Street Fighter Champion Edition je výbušná reinterpretace výrazné svěžesti značky. Tato inovativní vůně citrusového dřeva, která je dílem parfuméra Jéroma di Marina, spoléhá na energii, intenzitu a svěžest a otevírá se třpytivou notou zelené mandarinky. Toto slunné ovoce odhaluje ostré a jiskřivé akcenty, které se mísí se srdcem vůně, kterému tón černého pepře dodává silnou a výraznou mužnost. Extrémně opojná stopa ořechového stromu dodává strukturu celé vůni a dodává jí smyslnost a sofistikovanost.

Složení parfému

Hlava

zelená mandarinka

Srdce

pepř

Základ

guajakové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Man – EDT 1 ml – odstřik

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Man – EDT 1 ml – odstřik. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Man – EDT 1 ml – odstřik v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Davidoff. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Davidoff

Pokud chcete koupit originální parfém Davidoff online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Man – EDT 1 ml – odstřik se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář