Parfém Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml

  • Parfém Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml

Letos v létě se vydejte na nezapomenutelnou cestu s Davidoff Cool Water Woman Summer Edition, vzdušnou a velmi ženskou vůní. Přeneste své smysly do nádherných modrých vod Tichého oceánu … a ponořte se. Vůně začíná ovocně-vodní melounovou notou, srdce je jemná kytice konvalinek a základ je z neuvěřitelného kořene fialky.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

meloun

Srdce

konvalinka

Základ

kořen fialky

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Davidoff. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Davidoff

Pokud chcete koupit originální parfém Davidoff online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář