Parfém Davidoff Run Wild – EDP 50 ml

  • Parfém Davidoff Run Wild – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Davidoff Run Wild – EDP 50 ml

Run Wild For Her je aromatická květinová parfémová voda pro ženy. Ve skvělé hlavě této vůně nalezneme pistácie a granátové jablko. Ve středu vůně cítíme jasmín a nakonec se projeví vůně lilie.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

pistácie, granátové jablko

Srdce

jasmín

Základ

lilie

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Davidoff Run Wild – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Davidoff Run Wild – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Davidoff Run Wild – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Davidoff. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Davidoff

Pokud chcete koupit originální parfém Davidoff online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Davidoff Run Wild – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář