Parfém Davidoff Run Wild – EDT 50 ml

  • Parfém Davidoff Run Wild – EDT 50 ml,
  • vůně pro muže (Levandulová – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Davidoff Run Wild – EDT 50 ml

Run Wild je aromatická kořeněná toaletní voda pro muže. Dominantní hlava obsahuje zázvor. Srdce patří výrazné levanduli a fazoli tonce. V základu poté nalezneme skořiči a jedlovou pryskyřici.Na trh byla uvedena v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

zázvor

Srdce

levandule, fazole tonka

Základ

skořice, jedle

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Davidoff Run Wild – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Davidoff Run Wild – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Davidoff Run Wild – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Davidoff. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Davidoff

Pokud chcete koupit originální parfém Davidoff online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Davidoff Run Wild – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář