Parfém Diesel Bad Intense – EDP 125 ml

  • Parfém Diesel Bad Intense – EDP 125 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Diesel Bad Intense – EDP 125 ml

Bad Intense je intenzivnější a smyslnější vůně než ta původní. Vůně se znovu mísí s omamnými akordy tabáku a kaviáru a vytváří nečekaný podpis. Návyková a smyslná vůně začíná návalem muškátového oříšku, skořice a bergamotu. Poté tento horký koktejl osvěží kaviárový akord. Nakonec ukáže svoji sílu dřevo a tabák, díky kterým už nebudete chtít nic jiného.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

muškátový oříšek, skořice, bergamot

Srdce

kaviár

Základ

tabák, dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diesel Bad Intense – EDP 125 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diesel Bad Intense – EDP 125 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diesel Bad Intense – EDP 125 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diesel. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diesel

Pokud chcete koupit originální parfém Diesel online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diesel Bad Intense – EDP 125 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář