Parfém Dior Dior Homme 2020 – EDT 50 ml

  • Parfém Dior Dior Homme 2020 – EDT 50 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Dior Dior Homme 2020 – EDT 50 ml

Dior Homme je dřevitá vůně pro může. Navazuje na verze z roku 2005 a 2011. Představuje návrat ke klasice a jednochosti. Parfumérem této vůně byl Francois Demachy, který chtěl definovat mužskou smyslnost. Vůně je dřevitá, hřejivá a smyslná. Tváří vůně je herece Robert Pattison.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

bergamot, růžový pepř, elemi

Srdce

patchouli, cedr, kašmírové dřevo

Základ

pižmo, vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dior Dior Homme 2020 – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dior Dior Homme 2020 – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dior Dior Homme 2020 – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dior. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dior

Pokud chcete koupit originální parfém Dior online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dior Dior Homme 2020 – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář