Parfém Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml

  • Parfém Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml,
  • vůně pro ženy (Citrusová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml

Když sofistikovaní muži a ženy chtějí předvést svou lásku, sáhnou po Escale A Parati. Tato unisex vůně nachází inspiraci v živé krajině uvolněné brazilské kultury. Exotická, s nádechem rozmaru. Tato zábavně milující vůně se nejlépe hodí během příležitostných výletů v teplých letních dnech. Ať už plánujete dlouhé procházky po pláži nebo plavbu s přáteli, tato lákavá vůně vás nenechá viset na suchu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

petitgrain, citron, hořký pomeranč

Srdce

máta, palisandr, skořice, červené bobule

Základ

fazole tonka, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dior. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dior

Pokud chcete koupit originální parfém Dior online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář