Parfém Dior Hypnotic Poison – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Dior Hypnotic Poison – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Dior Hypnotic Poison – EDP – TESTER 100 ml

Parfémová voda Hypnotic Poison od značky Dior je orientální, sladká. V úvodu se ukrývá lékořice a mandle, srdce vůně patří květu pomerančovníku a jasmínu sambac a závěr je tvořen vanilkou a fazolí tonkou. Pokud milujete výraznější vůně se sladším podtónem, je Dior Hypnotic Poison určena právě vám!
Na trh byla uvedena v roce 2014.

Složení parfému

Hlava

mandle, lékořice

Srdce

jasmín sambac, květ pomerančovníku

Základ

fazole tonka, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dior Hypnotic Poison – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dior Hypnotic Poison – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dior Hypnotic Poison – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dior. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dior

Pokud chcete koupit originální parfém Dior online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dior Hypnotic Poison – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář