Parfém Dior J´Adore Infinissime – EDP 50 ml

  • Parfém Dior J´Adore Infinissime – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Dior J´Adore Infinissime – EDP 50 ml

J’Adore Infinissime je úžasná vůně pro elegantní ženy. Její výjimečná hlava obsahuje růžový pepř, červený pomeranč a bergamot. Srdce rozehřeje každého z nás díky konvalince, tuberóze, ylang-ylangu, jasmínu a růže. Konec je skvělý díky santalovému dřevu. Vůně byla uvedena na trh v září 2020.

Složení parfému

Hlava

růžový pepř, bergamot, červený pomeranč

Srdce

tuberóza, konvalinka, ylang-ylang, jasmín, růže

Základ

santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dior J´Adore Infinissime – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dior J´Adore Infinissime – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dior J´Adore Infinissime – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dior. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dior

Pokud chcete koupit originální parfém Dior online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dior J´Adore Infinissime – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář