Parfém Dior Miss Dior Rose N`Roses – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Dior Miss Dior Rose N`Roses – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Dior Miss Dior Rose N`Roses – EDT – TESTER 100 ml

Toaletní voda Miss Dior Rose N’Roses od značky Dior je květinová vůně, kterou si zamilujete! Tato svěží a zářivá toaletní voda v sobě ukrývá světlé a energické tóny růží. Množství růžových tónů je obohaceno bergamotem a dalším citrusovým ovocem na bázi bílého pižma.
Na trh byla uvedena v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

italská mandarinka, bergamot, pelargonie

Srdce

růže z Grasse, damašská růže

Základ

bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dior Miss Dior Rose N`Roses – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dior Miss Dior Rose N`Roses – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dior Miss Dior Rose N`Roses – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dior. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dior

Pokud chcete koupit originální parfém Dior online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dior Miss Dior Rose N`Roses – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář