Parfém Dior Miss Dior – tělový olej 100 ml

  • Parfém Dior Miss Dior – tělový olej 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Dior Miss Dior – tělový olej 100 ml

Toaletní voda Miss Dior je lehká, chyprově-květinová vůně pro ženy od značky Dior. Je známá jako klasická vůně určená pro denní nošení. Z počátku ucítíte svěží červený pomeranč. V srdci objevíte o poznání něžnější tón, kterému dominuje růže, základ vůně je tvořen pačuli.
Na trh byla uvedena v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

červený pomeranč

Srdce

damašská růže, neroli, bulharská růže

Základ

pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dior Miss Dior – tělový olej 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dior Miss Dior – tělový olej 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dior Miss Dior – tělový olej 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dior. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dior

Pokud chcete koupit originální parfém Dior online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dior Miss Dior – tělový olej 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář