Parfém Diptyque Diptyque L`Eau – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Diptyque L`Eau – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque Diptyque L`Eau – EDT 100 ml

Úplně první osobní vůně vytvořená společností Diptyque, L’Eau, vychází z receptu potpourri ze 16. století a je plná výstředního kouzla. Cítíte maceraci hřebíčku, skořice, ale i květin a lesů. Vůně je vhodná pro každodenní nošení.Vůně byla uvedena na trh v roce 1968.

Složení parfému

Hlava

růže, skořice

Srdce

pelargónie

Základ

hřebíček, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Diptyque L`Eau – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Diptyque L`Eau – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Diptyque L`Eau – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Diptyque L`Eau – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář