Parfém Diptyque Do Son – EDP 75 ml

  • Parfém Diptyque Do Son – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Diptyque Do Son – EDP 75 ml

Tato elegantní květinová vůně evokuje vzpomínky na dětství, které jeden ze zakladatelů značky strávil ve Vietnamu, a na jeho matku, která zbožňovala smyslnou vůni tuberózy. Do Son je velmi ženská, elegantní vůně tuberózy, svěží a omamná zároveň, která postrádá těžkost, jež je s touto květinou často spojována. V kytici zalité kapkami vody ji doplňuje jasmín a květ pomerančovníku.Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

tuberóza, pomerančový květ, pižmo, růžový pepř, jasmín

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Do Son – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Do Son – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Do Son – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Do Son – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář