Parfém Diptyque Do Son – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Do Son – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque Do Son – EDT 100 ml

Jako dítě Yves Coueslant, jeden ze zakladatelů Diptyque, trávil léta v Do Son v Along Bay. Mořský vánek s sebou nesl opojnou a mírně kořeněnou vůni tuberóz, oblíbenou jeho matkou. Do Son je ztělesněním vzácných a vytrvalých vzpomínek z dětství stráveného v Indočíně.Vůně byla uvedena na trh v roce 2005.

Složení parfému

Hlava

růže, kosatec, květ pomerančovníku

Srdce

tuberóza, růžový pepř

Základ

pižmo, benzoin

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Do Son – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Do Son – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Do Son – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Do Son – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář