Parfém Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Zelená),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml

Jemná zelená, nahořkle svěží vůně čerstvě rozdrcených lístků břečťanu zalitých rosou, bramboříku, zeleného pepře a růžového dřeva, která evokuje nepopsatelnou vůni květinářství, kde se ve vzduchu mísí vůně zeleného listoví, květin a vody.Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

Složení parfému

Hlava

lístky břečťanu, zelený pepř

Srdce

brambořík, muškát

Základ

ambra, dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář