Parfém Diptyque Eau De Minthé – EDP 75 ml

  • Parfém Diptyque Eau De Minthé – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Zelená),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Diptyque Eau De Minthé – EDP 75 ml

V řecké mytologii byla Minthé vodní nymfou, která očarovala boha podsvětí Háda. Když je jeho rozzuřená manželka Persefoné překvapila, neměl Hádes jinou možnost než Minthé proměnit v mátu. Diptyque se opět nechal inspirovat antickým Řeckem a prostřednictvím máty představuje moderní verzi olfaktorické kategorie fougère. Vůni Eau de Minthé vévodí zelená aromatická vůně máty z amerického Oregonu, kterou podtrhuje květinová svěžest muškátu. Ten značka Diptyque vybrala záměrně, protože s mátou sdílí některé vonné molekuly. Hloubku této kompozici dodává pačuli, které zároveň zjemňuje pronikavost máty a muškátu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

máta

Srdce

muškát

Základ

pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Eau De Minthé – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Eau De Minthé – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Eau De Minthé – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Eau De Minthé – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář