Parfém Diptyque Eau Des Sens – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Eau Des Sens – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque Eau Des Sens – EDT 100 ml

Tato energická vůně je potěšením pro smysly. Včetně smyslu pro humor. Eau des Sens je jako malé olfaktorické dobrodružství. Jakmile si budete myslet, že jste tuto svěží citrusovou vůni pochopili a odhalili její tajemství, změní směr a nečekaně odhalí svou dřevitě-kořeněnou tvář. Je vibrující směsí hořkého pomeranče, květu pomerančovníku, bobulí jalovce, anděliky, pačuli a zázvoru.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

pomerančový květ, hořký pomeranč

Srdce

jalovcové bobule

Základ

andělika, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Eau Des Sens – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Eau Des Sens – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Eau Des Sens – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Eau Des Sens – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář