Parfém Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml

Tato dřevitě-kořeněná vůně s ambrovým podtónem je ódou na vanilku, tentokrát ale ve zcela netradičním, sofistikovaném pojetí. Směs kardamomu, růžového pepře a šafránu dodává bourbonské vanilce na jiskřivosti, zatímco vetiver, kadidlo a černý čaj umocňují její svůdnou exotickou povahu. Eau Duelle je ztělesněním naplněných snů, vzdálených horizontů a všeho exotického.

Složení parfému

Hlava

jalovec, kardamom, vanilka, pižmo, černý čaj, bergamot, elemi, růžový pepř, šafrán, ambra, olibanum

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář