Parfém Diptyque Eau Lente – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Eau Lente – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque Eau Lente – EDT 100 ml

Orientální vůně pro muže a ženy. Eau Lente je svěží, kořeněná, čistá, jedinečná a podmanivá vůně. Vrchní tóny jsou skořice a růže. Ve středních tónech naleznete pelargónii a nakonec vás okouzlí vůně santalového dřeva a hřebíčeku. Vůně se perfektní hodí pro každou příležitost.Vůně byla uvedena na trh v roce 1986.

Složení parfému

Hlava

skořice, růže

Srdce

pelargónie

Základ

santalové dřevo, hřebíček

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Eau Lente – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Eau Lente – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Eau Lente – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Eau Lente – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář