Parfém Diptyque Eau Rose – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Eau Rose – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque Eau Rose – EDT 100 ml

Tato svěží květinově-ovocná vůně, která je inspirovaná královnou květin, dokonale splyne s kůží svého nositele. Záplavu svěžesti bergamotu a černého rybízu střídá majestátní vůně růže. Fabrice Pellegrine použil kombinaci damašské a májové růže, jejichž vůni umocnil cedrovým dřevem a medem v základu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

bergamot, černý rybíz, liči

Srdce

damašská a májová růže

Základ

pižmo, cedr, med

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Eau Rose – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Eau Rose – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Eau Rose – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Eau Rose – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář