Parfém Diptyque L`Autre – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque L`Autre – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque L`Autre – EDT 100 ml

Podmanivé jméno s dvojím významem. „L’Autre“ hovoří o cestě do vzdáleného světa a nebo je to strašidelná vůně milovaného člověka. Jedinečné ingredience dělají vůni dokonalou. Zahalte se do této vůně i vy.Vůně byla uvedena na trh v roce 1973.

Složení parfému

Hlava

kardamon, pepř, karafiát

Srdce

kmín, koriandr, muškátový oříšek

Základ

pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque L`Autre – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque L`Autre – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque L`Autre – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque L`Autre – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář