Parfém Diptyque L`Eau Des Hesperides – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque L`Eau Des Hesperides – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque L`Eau Des Hesperides – EDT 100 ml

Tato zelená, aromatická vůně vás hned v úvodu zaplaví provokativní svěžestí hořkého pomeranče, mandarinky a citronu umocněnou přítomností povzbuzující máty, která probudí vaše smysly jako ledová sprcha. Díky tomu je obzvláště oblíbená u mužů.Vůně byla uvedena na trh v roce 2008.

Složení parfému

Hlava

fenykl, petitgrain, paprika, hořký pomeranč, rozmarýn, tráva, žlutá mandarinka, citron

Srdce

květinové tóny, máta

Základ

cedr, smil, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque L`Eau Des Hesperides – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque L`Eau Des Hesperides – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque L`Eau Des Hesperides – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque L`Eau Des Hesperides – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář