Parfém Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml

Původ tohoto jména je záhadný. Týká se to tří moudrých králů, tří zakladatelů Diptyque nebo třetí vůně vytvořené značkou? Na vrcholu hory Athos jsme po dlouhé procházce hledali úkryt před hořícím sluncem ve zdech kláštera. Když jsme otevřeli dveře, vůně pryskyřičného keře se mísila s kadidlem a myrhou během bohoslužby. Kořeněná, dřevitá vůně, tajemná a uklidňující.Vůně byla uvedena na trh v roce 1975.

Složení parfému

Hlava

myrha, kadidlo, citrusy, rozmarýn

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář