Parfém Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDP 75 ml

  • Parfém Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDP 75 ml

Tato zelená květinová vůně, která evokuje procházku anglickou zahradou, patří od svého vzniku k nejoriginálnějším a nejoblíbenějším vůním Diptyque. L´Ombre dans L´Eau míchá svěžest růží s pronikavě zelenými nótami lístků a pupenů černého rybízu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

bergamot, lístky a pupeny černého rybízu, mandarinka

Srdce

bulharská růže

Základ

pižmo, šedá ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář