Parfém Diptyque Ofresia – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Ofresia – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque Ofresia – EDT 100 ml

Tato vzdušná květinová toaletní voda, ve které Olivia Giacobetti originálním způsobem spojila éterickou vůni frézií s tajemným černým pepřem, evokuje svěžest rozkvetlé jarní zahrady u domu zakladatelů značky Diptyque v Normandii. Úžasná alternativa těžkých květinových vůní, obzvláště příjemná po ranní sprše nebo koupeli.

Složení parfému

Hlava

pepř

Srdce

frézie

Základ

dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Ofresia – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Ofresia – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Ofresia – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Ofresia – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář