Parfém Diptyque Olene – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Olene – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque Olene – EDT 100 ml

Elegantní vůně pro milovníky bílých květin, která evokuje večerní procházku rozkvetlými benátskými zahradami, kde se ve vzduchu mísí smyslná vůně vistárií, narcisů a jasmínu.Vůně byla uvedena na trh v roce 1988.

Složení parfému

Hlava

narcis

Srdce

vistárie, zimolez

Základ

květ pomerančovníku, jasmín

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Olene – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Olene – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Olene – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Olene – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář