Parfém Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml

  • Parfém Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml

Legendárnější než kadidlo, vzácnější než šafrán, dražší než ambra. Oud, kterému se také přezdívá tekuté zlato, je tmavá pryskyřice s hypnotickou vůní dřeva a kůže se zemitým živočišným nádechem. Laoský oud v této úchvatné orientální kompozici projasňuje přítomnost bulharské růže. Somálské olibanum vůni dodává na hloubce a vanilka, santalové dřevo a pačuli zase na opulentnosti.Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

bulharská růže

Srdce

laoský oud

Základ

olibanum, pačuli, santalové dřevo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář