Parfém Diptyque Oyedo – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Oyedo – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque Oyedo – EDT 100 ml

Jméno této svěží ovocné vůně je odvozeno od původního názvu Tokia – Edo. Oyedo je citrusová symfonie šťavnatých nót citronu, yuzu, zelené mandarinky a pomeranče ozvláštněných přítomností tymiánu a hřejivého cedru v základu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2000.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, yuzu, grapefruit, pomeranč

Srdce

tymián

Základ

cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Oyedo – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Oyedo – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Oyedo – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Oyedo – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář