Parfém Diptyque Philosykos – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Philosykos – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque Philosykos – EDT 100 ml

Svěží zelená ovocně-dřevitá vůně fíkovníku prohřátého paprsky středomořského slunce, která evokuje letní dovolenou v Řecku. V každém flakonu se ukrývá návyková vůně celého fíkovníku – jeho zelených lístků, nedozrálého ovoce i hřejivého dřeva, které v základu umocňuje přítomnost cedru. Jedna z ikonických vůní Diptyque, kterou namíchala Olivia Giacobetti.Vůně byla uvedena na trh v roce 1996.

Složení parfému

Hlava

fík, fíkový list

Srdce

zelené tóny, kokos

Základ

cedr, fíkovník, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Philosykos – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Philosykos – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Philosykos – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Philosykos – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář