Parfém Diptyque Tam Dao – EDP 75 ml

  • Parfém Diptyque Tam Dao – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Diptyque Tam Dao – EDP 75 ml

První dřevitá vůně Diptyque skládá poctu posvátnému santalovému dřevu a svou suchou meditativní vůní vás přenese do asijských lesů a chrámů. Hřejivá směs indického santalu, cypřiše a růžového dřeva nadchne každého milovníka dřevitých vůní. Tam Dao je název zalesněné horské oblasti Vietnamu, kde jeden ze zakladatelů značky trávil jako dítě každé léto.Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

růžové brazilské dřevo

Srdce

cypřiš, makchie

Základ

cedr, santalové dřevo, šedá ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Tam Dao – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Tam Dao – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Tam Dao – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Tam Dao – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář