Parfém Diptyque Tam Dao – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Tam Dao – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque Tam Dao – EDT 100 ml

Dřevitá vůně Diptyque skládá poctu posvátnému santalovému dřevu a svou suchou meditativní vůní vás přenese do asijských lesů a chrámů. Hřejivá směs indického santalu, cypřiše a růžového dřeva nadchne každého milovníka dřevitých vůní. Tam Dao je název zalesněné horské oblasti Vietnamu, kde jeden ze zakladatelů značky trávil jako dítě každé léto.Vůně byla uvedena na trh v roce 2003.

Složení parfému

Hlava

růžové brazilské dřevo

Srdce

cypriš, makchie

Základ

cedr, santalové dřevo, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Tam Dao – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Tam Dao – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Tam Dao – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Tam Dao – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář