Parfém Diptyque Tempo – EDP 75 ml

  • Parfém Diptyque Tempo – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Zelená),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Diptyque Tempo – EDP 75 ml

Zemité Tempo vzniklo jako pocta pačuli – olfaktorické ikoně šedesátých let a symbolu svobody, duchovna a nadějí jedné generace, která se rozhodla změnit budoucnost. Smícháním tří různých extrakcí pačuli z indonéského ostrova Sulawesi se značce Diptyque podařilo vytvořit sofistikovanou, elegantní, sametově-dřevitou vůni, která s pomocí aromatické šalvěje, čaje maté a fialkových lístků odhaluje mimořádnou krásu této surové ingredience.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

bergamot, jasmín, růžový pepř

Srdce

fialkové listy, pačuli

Základ

maté, šalvěj

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Tempo – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Tempo – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Tempo – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Tempo – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář