Parfém Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml

  • Parfém Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml

Božská neodolatelně kouřová vůně haitského vetiveru se pro svou nekompromisní mužnou sílu a ohnivý charakter používá převážně v pánských parfémech. Genderově fluidní Vetyverio v podobě parfémové vody, ale nabízí zcela odlišné zpracování vetiveru. V podání parfuméra Oliviera Pescheuxe je intenzivní a zároveň mimořádně delikátní. Přirozenou svěžest vetiveru v úvodu umocňuje grep, zatímco pačuli podtrhuje jeho kouřový charakter. Moment překvapení pak do celé kompozice vnáší přítomnost něžně smyslné turecké růže, která Vetyverio posouvá za hranice pohlaví.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

grapefruit

Srdce

turecká růže

Základ

vetiver, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář